А група почва по bTV Action, повторенията са по RING.BG! (програма)

Левски – ЦСКА и Академик – Черноморец откриват пролетния полусезон на А група

bTV Action ще излъчва по 5 мача всяка седмица

На 26 февруари, събота, точно в 15.00 часа със срещата Академик – Черноморец ще стартира   пролетният дял от първенството на българската “А футболна група”. Това е първият мач, който ще бъде излъчван пряко по bTV Action. Същият ден от 18.00 часа ще се играе и голямо дерби Левски- ЦСКА. Зрителите, изпуснали да гледат всички мачове директно, ще имат възможността да видят повторенията в ефира на RING.BG.

Останалите мачове от 16 кръг, които bTV Action ще излъчи, са:

Събота, 26.02, 15.00 часа – Академик – Черноморец  (bTV Аction)

Събота, 26.02, 15.00 часа – Локомотив (Пд) – Видима

Събота, 26.02, 15.00 часа – Пирин – Черно море

Събота, 26.02, 15.00 часа – Берое – Сливен

Събота, 26.02, 18.00 часа – Левски – ЦСКА  (bTV Аction)

Неделя, 27.02, 15.00 часа – Миньор – Литекс  (bTV Аction)

Неделя, 27.02, 18.00 часа –  Калиакра – Славия (bTV Аction)

Понеделник, 28.02, 19.00 часа – Локомотив (Сф) – Монтана (bTV Аction)

Пълната програма на мачовете от „А“ група за пролетния полусезон

16 кръг

Събота

26.02, 15.00, Академик – Черноморецгледай пряко по bTV action
26.02, 15.00, Локомотив (Пд) – Видима
26.02, 15.00, Пирин – Черно море
26.02, 15.00, Берое – Сливен
26.02, 18.00, Левски – ЦСКА гледай пряко по bTV action

Неделя

27.02, 15.00, Миньор – Литекс гледай пряко по bTV action
27.02, 18.00, Калиакра – Славия гледай пряко по bTV action

Понеделник

28.02, 19.00, Локомотив (Сф) – Монтана гледай пряко по bTV action


17 кръг

Събота

05.03, 15.00, Славия – Миньор гледай пряко по bTV action
05.03, 15.00, Монтана – Калиакра
05.03, 15.00, Сливен – Пирин
05.03, 15.00, Видима – Академик
05.03, 18.00, Черноморец – ЦСКА гледай пряко по bTV action

Неделя

06.03, 15.00, Черно море – Локомотив (Пд) гледай пряко по bTV action
06.03, 18.00, Локомотив (Сф) – Левски гледай пряко по bTV action

Понеделник

07.03, 19.00, Литекс – Берое гледай пряко по bTV action

18 кръг

Събота

12.03, 15.00, Пирин – Литекс гледай пряко по bTV action
12.03, 15.00, Миньор – Монтана
12.03, 15.00, Академик – Черно море
12.03, 15.00, Локомотив (Пд) – Сливен
12.03, 18.00, Левски – Черноморец гледай пряко по bTV action

Неделя

13.03, 15.00, Берое – Славия гледай пряко по bTV action
13.03, 18.00, ЦСКА – Видима гледай пряко по bTV action

Понеделник

14.03, 19.00, Калиакра – Локомотив (Сф) гледай пряко по bTV action

19 кръг

Събота

19.03, 15.00, Видима – Черноморец гледай пряко по bTV action
19.03, 15.00, Монтана – Берое
19.03, 15.00, Сливен – Академик
19.03, 15.00, Славия – Пирин
19.03, 18.00, Калиакра – Левски гледай пряко по bTV action

Неделя

20.03, 15.00, Черно море – ЦСКА гледай пряко по bTV action
20.03, 18.00, Литекс – Локомотив (Пдгледай пряко по bTV action

Понеделник

21.03, 19.00, Локомотив (Сф) – Миньор гледай пряко по bTV action

20 кръг

Петък

01.04, 19.00, ЦСКА – Сливен гледай пряко по bTV action
01.04, 21.00, Черноморец – Черно море гледай пряко по bTV action

Събота

02.04, 15.00, Локомотив (Пд) – Славия гледай пряко по bTV action
02.04, 17.00, Академик – Литекс
02.04, 17.00, Пирин – Монтана
02.04, 17.00, Миньор – Калиакра
02.04, 21.00, Левски – Видима гледай пряко по bTV action

Неделя

03.04, 15.00, Берое – Локомотив (Сф) гледай пряко по bTV action

Купа България – 1/4-финали

Вторник

05.04, 18.00, ЦСКА – Черно море гледай пряко по bTV action

Сряда

06.04, 16.00, Локомотив (Пд) – Пирин
06.04, 18.00, Литекс – Левски гледай пряко по bTV action

Четвъртък

07.04, 19.00, Черноморец – Славия гледай пряко по bTV action

21 кръг

Събота

09.04, 15.00, Черно море – Видима гледай пряко по bTV action
09.04, 21.00, Калиакра – Берое гледай пряко по bTV action

Неделя

10.04, 15.00, Миньор – Левски гледай пряко по bTV action
10.04, 17.00, Монтана – Локомотив (Пд)
10.04, 21.00, Литекс – ЦСКА гледай пряко по bTV action

Понеделник

11.04, 17.00, Славия – Академик
11.04, 17.00, Сливен – Черноморец
11.04, 21.00, Локомотив (Сф) – Пирин гледай пряко по bTV action

22 кръг

Събота

16.04, 15.00, Берое – Миньор гледай пряко по bTV action
16.04, 17.00, Видима – Сливен
16.04, 17.00, Академик – Монтана
16.04, 17.00, Пирин – Калиакра
16.04, 21.00, ЦСКА – Славия гледай пряко по bTV action

Неделя

17.04, 15.00, Локомотив (Пд) – Локомотив (Сфгледай пряко по bTV action
17.04, 21.00, Левски – Черно море гледай пряко по bTV action

Понеделник

18.04, 21.00, Черноморец – Литекс гледай пряко по bTV action

Купа България, 1/2-финали

Сряда, 20.04 гледай пряко по bTV action
Четвъртък, 21.04 гледай пряко по bTV action

23 кръг

Събота

23.04, 15.00, Локомотив (Сф) – Академик гледай пряко по bTV action

Неделя

24.04, 15.00, Берое – Левски гледай пряко по bTV action
24.04, 21.00, Литекс – Видима гледай пряко по bTV action

Понеделник

25.04, 15.00, Монтана – ЦСКА гледай пряко по bTV action
25.04, 17.00, Миньор – Пирин
25.04, 17.00, Сливен – Черно море
25.04, 17.00, Славия – Черноморец
25.04, 21.00, Калиакра – Локомотив (Пдгледай пряко по bTV action

24 кръг

Събота

30.04, 18.00, Черно море – Литекс гледай пряко по bTV action
30.04, 18.00, Локомотив (Пд) – Миньор
30.04, 18.00, Академик – Калиакра
30.04, 18.00, Пирин – Берое
30.04, 21.00, ЦСКА – Локомотив (Сфгледай пряко по bTV action

Неделя

01.05, 18.00, Видима – Славия гледай пряко по bTV action
01.05, 21.00, Левски – Сливен гледай пряко по bTV action

Понеделник

02.05, 21.00, Черноморец – Монтана гледай пряко по bTV action

25 кръг междинен

Вторник

03.05, 16.00, Берое – Локомотив (Пдгледай пряко по bTV action

Сряда

04.05, 16.00, Пирин – Левски гледай пряко по bTV action
04.05, 18.00, Славия – Черно море
04.05, 18.00, Миньор – Академик
04.05, 18,00, Литекс – Сливен
04.05, 19.00, Калиакра – ЦСКА гледай пряко по bTV action

Четвъртък

05.05, 18.00, Монтана – Видима
05.05, 19.00, Локомотив (Сф) – Черноморец гледай пряко по bTV action

26 кръг

Събота

07.05, 18.00, Локомотив (Пд) – Пирин гледай пряко по bTV action
07.05, 21.00, ЦСКА – Миньор гледай пряко по bTV action

Неделя

08.05, 18.00, Черно море – Монтана гледай пряко по bTV action
08.05, 18.00, Видима – Локомотив (Сф)
08.05, 18.00, Сливен – Славия
08.05, 18.00, Академик – Берое
08.05, 21,00, Левски – Литекс гледай пряко по bTV action

Понеделник

09.05, 21.00, Черноморец – Калиакра гледай пряко по bTV action

27 кръг

Петък

13.05, 16.00, Славия – Литекс гледай пряко по bTV action

Събота

14.05, 18.00, Локомотив (Пд) – Левски гледай пряко по bTV action
14.05, 18.00, Монтана – Сливен
14.05, 18.00, Пирин – Академик
14.05, 18.00, Миньор – Черноморец
14.05, 21.00, Локомотив (Сф) – Черно море гледай пряко по bTV action

Неделя

15.05, 18.00, Берое – ЦСКА гледай пряко по bTV action
15.05, 21.00, Калиакра – Видима гледай пряко по bTV action

28 кръг междинен

Сряда

18.05, 18.00, Левски – Славия
18.05, 18.00, Литекс – Монтана
18.05, 18.00, Сливен – Локомотив (Сф)
18.05, 18.00, Черно море – Калиакра
18.05, 18.00, Видима – Миньор
18.05, 18.00, Черноморец – Берое
18.05, 18.00, ЦСКА – Пирин
18.05, 18.00, Академик – Локомотив (Пд)

29 кръг

Събота

21.05, 18.00, Академик – Левски
21.05, 18.00, Локомотив (Пд) – ЦСКА
21.05, 18.00, Пирин – Черноморец
21.05, 18.00, Берое – Видима
21.05, 18.00, Миньор – Черно море
21.05, 18.00, Калиакра – Сливен
21.05, 18.00, Локомотив (Сф) – Литекс
21.05, 18.00, Монтана – Славия

Купа България финал

Сряда, 25.05 гледай пряко по bTV action

30 кръг

Събота

28.05, 18.00, Левски – Монтана
28.05, 18.00, Славия – Локомотив (Сф)
28.05, 18.00, Литекс – Калиакра
28.05, 18.00, Сливен – Миньор
28.05, 18.00, Черно море – Берое
28.05, 18.00, Видима – Пирин
28.05, 18.00, Черноморец – Локомотив (Пд)
28.05, 18.00, ЦСКА – Академик

 
По темата: ,