Атлетико Мадрид – Валенсия онлайн на живо по интернет

Испанският полуфинал в „Лига Европа“ на живо по БНТ

„Атлетико“(Мадрид) срещу „Валенсия“! Това не е пореден мач от шампионата в „Примера Дивисион“, а полуфинал в „Лига Европа“. Когато в евротурнирите се изправят два отбора от една страна, винаги има емоции. Още повече, в случая става дума за съперници от страната, световен и европейски шампион.

Преди пролетта на 2010 „Атлетико“ и „Валенсия“ се срещнаха на четвъртфинал в същия турнир. И двата мача завършиха без победител, но крайният успех беше за „дюшекчиите“, които впоследствие вдигнаха купата. Сега „прилепите“ са устремени към реванш.

Първият полуфинален двубой в Мадрид гледайте на живо по БНТ1 в четвъртък от 22:05 часа. Студийната програма стартира 20 минути по-рано. Гост на Ивайло Ангелов ще бъде традиционният анализатор на БНТ Явор Вълчинов. Срещата ще коментира Петър Иванов.