Берое – Левски и Депортиво /Ла Коруня/ – Барселона на живо

Спорт на живо от българските телевизии на 12 март 2017 г., неделя

10:30 – Мтел Спорт 1 – Футбол: Амкар – Зенит, мач от руската Премиер Лига, директно

13.00 – БНТ 1 – Световно първенство по сноуборд: Сноубордкрос – пряко предаване от Сиера Невада /Испания/

13.00 – Диема – Футбол: Пирин – Славия, мач от Първа професионална лига, директно

13.00 – F+ – Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ – Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)

13.30 – Диема Спорт – Баскетбол: Мовистар Естудиантес – Иберостар Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, директно

14.20 – БНТ HD – Световна купа по биатлон. единична смесена щафета пряко предаване от Контиолахти /Финландия/

15.00 – Диема Спорт 2 – Футбол. Берое – Левски, мач от Първа професионална лига, директно

15:30 – Мтел Спорт 1 – Футбол: Фейенорд – АЗ Алкмаар, мач от холандската Ередивизи, директно

15:30 – Мтел Спорт 2 – Футбол: Спартак Москва – Анжи Махачкала, мач от руската Премиер Лига, директно

16.00 – Диема Спорт – Футбол: Тотнъм Хотспър – Милуол, четвъртфинален мач за Купата на Футболната Асоциация, директно

16.00 – Нова Спорт – Футбол: Сент Етиен – Метц, мач от френската Лига 1, директно

16.00 – RING – ПРЯКО. Италия, Серия А. Интер – Аталанта

16.15 – Евроспорт 2 – Футбол, Бундеслига: Шалке – Аугсбург, пряко

17.05 – БНТ HD – Световна купа по биатлон. смесена щафета пряко предаване от Контиолахти /Финландия/

17.15 – Sport+HD – Пряко: Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17)

17.30 – Диема Спорт 2 – Футбол. Локомотив ГО – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, директно

17:45 – Мтел Спорт 1 – Футбол: Аякс – Твенте, мач от холандската Ередивизи, директно

18.00 – Диема Спорт – Футбол: Ливърпул – Бърнли, мач от английската Висша Лига, директно

18.30 – Евроспорт 2 – Футбол, Бундеслига: Хамбургер – Борусия М, пряко

18:30 – Мтел Спорт 2 – Хокей на лед: Детройт Ред Уингс – Ню Йорк Рейнджърс, мач от Националната хокейна лига, директно

19.00 – Нова Спорт – Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, директно

19.30 – F+ – Пряко: Футбол: Селта /Виго/ – Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2016/17)

20.00 – БНТ HD – Световен рали шампионат. Рали Мексико – финален етап пряко предаване

20:00 – Мтел Спорт 1 – Тенис: Индиън Уелс 2017, осемнадесети мач, директно

21.30 – Диема Спорт 2 – Баскетбол: Бостън Селтикс – Чикаго Булс, мач от НБА, директно

21:30 – Мтел Спорт 1 – Тенис: Индиън Уелс 2017, Михаил Южни срещу Григор Димитров, директно

21:30 – Мтел Спорт 2 – Наскар: Kobalt 400 Las Vegas, директно

21.45 – Sport+HD – Пряко: Футбол: Реал /М/ – Бетис /Севиля/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)

21.45 – RING – ПРЯКО. Италия, Серия А. Палермо – Рома

22.00 – Диема Спорт – Футбол: Лориен – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно

23:45 – Мтел Спорт 1 – Тенис: Индиън Уелс 2017, двадесети мач, директно

01:00 – Мтел Спорт 2 – Хокей на лед: Едмънтън Ойлърс – Монреал Канейдиънс, мач от Националната хокейна лига, директно

02:00 – Мтел Спорт 1 – Тенис: Индиън Уелс 2017, двадесет и първи мач, директно

04:00 – Мтел Спорт 1 – Тенис: Индиън Уелс 2017, двадесет и втори мач, директно

06:00 – Мтел Спорт 1 – Тенис: Индиън Уелс 2017, двадесет и трети мач, директно

Виж Диема спорт

Виж Диема спорт HD

Виж Диема спорт 2

Виж Диема спорт 2 HD

Виж Диема

Виж Мтел Спорт 1

Виж Мтел Спорт 2

Виж RING

Виж Нова спорт

Виж TV+/Sport+HD – Спорт Плюс

Виж F+

Виж Sport+HD

Виж Eurosport 2

Виж БНТ HD

Спорт на живо: тук, тук, тук и тук