bTV повтаря „Перла“! Гледай всеки ден по два пъти

От понеделник, 25 януари, всеки делничен ден от 15:30 часа ще бъде излъчван сериалът „Перла“. Повторенията на епизодите ще бъдат излъчвани всеки делничен ден от 00:30 часа.

Програмата на bTV за периода 25 – 31 януари 2010 г.

Понеделник, 25 януари

05:30 – „Дъждовно време” /п./ – сериал, еп. 5

07:00 – „Тази сутрин” – информационно предаване

09:30 – „Кухнята на Звездев” – кулинарно шоу с Иван Звездев

10:00 – „Денят е прекрасен” – женско токшоу с водещи Ива и Боги

11:00 – „Вятър от долината” – сериал, еп. 16

12:00 – bTV Новините – обедна емисия

12:30 – „Шоуто на Слави” /п./

13:30 – „Наследниците Дел Монте” – сериал, еп. 44

14:30 – „Вечно твоя” – сериал, еп. 108

15:30 – „Перла” – сериал, еп. 1

17:00 – „Дъждовно време” – сериал, еп. 6

18:30 – „Господари на ефира” /п./

19:00 – bTV Новините – централна емисия

/„Малък коментар” – предаване за детски коментари по актуални теми/

20:00 – „Листопад” – сериал, еп. 41, 42

22:00 – bTV Новините – късна емисия

22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно токшоу

23:30 – „Господари на ефира” – комедийно шоу

00:00 – „SMS” – сериал, еп. 13

00:30 – „Перла/п./ – сериал, еп. 1

02:00 – „Наследниците Дел Монте” /п./ – сериал, еп. 44

03:00 – „Модерно” /п./

04:00 – „Денят е прекрасен” /п./

05:00 – „Кухнята на Звездев” /п./

Вторник, 26 януари

05:30 – „Дъждовно време” /п./ – сериал, еп. 6

07:00 – „Тази сутрин” – информационно предаване

09:30 – „Кухнята на Звездев” – кулинарно шоу с Иван Звездев

10:00 – „Денят е прекрасен” – женско токшоу с водещи Ива и Боги

11:00 – „Вятър от долината” – сериал, еп. 17

12:00 – bTV Новините – обедна емисия

12:30 – „Шоуто на Слави” /п./

13:30 – „Наследниците Дел Монте” – сериал, еп. 45

14:30 – „Вечно твоя” – сериал, еп. 109

15:30 – „Перла” – сериал, еп. 2

17:00 – „Дъждовно време” – сериал, еп. 7

18:30 – „Господари на ефира” /п./

19:00 – bTV Новините – централна емисия

/„Малък коментар” – предаване за детски коментари по актуални теми/

20:00 – „Листопад” – сериал, еп. 43, 44

22:00 – bTV Новините – късна емисия

22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно токшоу

23:30 – „Господари на ефира” – комедийно шоу

00:00 – „SMS” – сериал, еп. 14

00:30 – „Перла” /п./ – сериал, еп. 2

02:00 – „Наследниците Дел Монте” /п./ – сериал, еп. 45

03:00 – „Търси се” /п./

04:00 – „Денят е прекрасен” /п./

05:00 – „Кухнята на Звездев” /п./

Сряда, 27 януари

05:30 – „Дъждовно време” /п./ – сериал, еп. 7

07:00 – „Тази сутрин” – информационно предаване

09:30 – „Кухнята на Звездев” – кулинарно шоу с Иван Звездев

10:00 – „Денят е прекрасен” – женско токшоу с водещи Ива и Боги

11:00 – „Вятър от долината” – сериал, еп. 18

12:00 – bTV Новините – обедна емисия

12:30 – „Шоуто на Слави” /п./

13:30 – „Наследниците Дел Монте” – сериал, еп. 46

14:30 – „Вечно твоя” – сериал, еп. 110

15:30 – „Перла” – сериал, еп. 3

17:00 – „Дъждовно време” – сериал, еп. 8

18:30 – „Господари на ефира” /п./

19:00 – bTV Новините – централна емисия

/„Малък коментар” – предаване за детски коментари по актуални теми/

20:00 – „Листопад” – сериал, еп. 45, 46

22:00 – bTV Новините – късна емисия

22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно токшоу

23:30 – „Господари на ефира” – комедийно шоу

00:00 – „SMS” – сериал, еп. 15

00:30 – „Перла” /п./- сериал, еп. 3

02:00 – „Наследниците Дел Монте” /п./ – сериал, еп. 46

03:00 – „Такъв е животът – Първа брачна нощ” /п./

04:00 – „Денят е прекрасен” /п./

05:00 – „Кухнята на Звездев” /п./

Четвъртък, 28 януари

05:30 – „Дъждовно време” /п./ – сериал, еп. 8

07:00 – „Тази сутрин” – информационно предаване

09:30 – „Кухнята на Звездев” – кулинарно шоу с Иван Звездев

10:00 – „Денят е прекрасен” – женско токшоу с водещи Ива и Боги

11:00 – „Вятър от долината” – сериал, еп. 19

12:00 – bTV Новините – обедна емисия

12:30 – „Шоуто на Слави” /п./

13:30 – „Наследниците Дел Монте” – сериал, еп. 47

14:30 – „Вечно твоя” – сериал, еп. 111

15:30 – „Перла” – сериал, еп. 4

17:00 – „Дъждовно време” – сериал, еп. 9

18:30 – „Господари на ефира” /п./

19:00 – bTV Новините – централна емисия

/„Малък коментар” – предаване за детски коментари по актуални теми/

20:00 – „Листопад” – сериал, еп. 47, 48

22:00 – bTV Новините – късна емисия

22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно токшоу

23:30 – „Господари на ефира” – комедийно шоу

00:00 – „SMS” – сериал, еп. 16

00:30 – „Перла” /п./ – сериал, еп. 4

02:00 – „Наследниците Дел Монте” /п./ – сериал, еп. 47

03:00 – „Комиците” /п./

04:00 – „Денят е прекрасен” /п./

05:00 – „Кухнята на Звездев” /п./

Петък, 29 януари

05:30 – „Дъждовно време” /п./ – сериал, еп. 9

07:00 – „Тази сутрин” – информационно предаване

09:30 – „Кухнята на Звездев” – кулинарно шоу с Иван Звездев

10:00 – „Денят е прекрасен” – женско токшоу с водещи Ива и Боги

11:00 – „Вятър от долината” – сериал, еп. 20

12:00 – bTV Новините – обедна емисия

12:30 – „Шоуто на Слави” /п./

13:30 – „Наследниците Дел Монте” – сериал, еп. 48

14:30 – „Вечно твоя” – сериал, еп. 112

15:30 – „Перла” – сериал, еп. 5

17:00 – „Дъждовно време” – сериал, еп. 10

18:30 – „Господари на ефира” /п./

19:00 – bTV Новините – централна емисия

/„Малък коментар” – предаване за детски коментари по актуални теми/

20:00 – „Листопад” – сериал, еп. 49

21:00 – „Комиците” – комедийно шоу

22:00 – bTV Новините – късна емисия

22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно токшоу

23:30 – „Господари на ефира” – комедийно шоу

00:00 – „SMS” – сериал, еп. 17

00:30 – „Перла” /п./ – сериал, еп. 5

02:00 – „Наследниците Дел Монте” /п./ – сериал, еп. 48

03:00 – bTV Новините /п./

03:30 – „Пълна лудница” /п./

04:30 – „Денят е прекрасен” /п./

Събота, 30 януари

05:30 – „Кухнята на Звездев” /п./

06:00 – „Физиотоника”

06:30 – „Най-смешните животни и хора на планетата”

07:00 – „Малката русалка” – детски сериал

08:00 – „Скуигъл визия” – детски сериал

08:30 – „Кой е по-по-най-” – детско шоу с водещ бате Енчо

09:30 – „Кухнята на Звездев” – кулинарно шоу с Иван Звездев

10:00 – „Модерно” – токшоу с водещ Радост Драганова

11:00 – „Търси се…” – токшоу с водещи Меги и Нели

12:00 – „Глобусът” – предаване за туризъм с водещ Карина Караньотова

12:30 – „Най-смешните животни и хора на планетата”

13:00 – „Мечът на истината” – сериал, еп. 18

14:00 – „Червеният орел” – сериал, сезон 1, еп. 4

16:00 – „Такъв е животът: Първа брачна нощ” – документално риалити, еп. 5

17:00 – „Море от любов” – романтично токшоу с водещ Наталия Симеонова

18:00 – „Сеизмограф” – предаване за полемика и анализи с водещ Светла Петрова

19:00 – bTV Новините – централна емисия

/bTV Репортерите – предаване за журналистически разследвания и филми/

20:00 – „Пълна лудница” – комедийно шоу

21:00 – „Отчаяни съпруги” – сериал, сезон 5, еп. 2

22:00 – bTV Новините – късна емисия

22:30 – Наградите „Дарвин” – шоу програма

00:30 – „Последният час 2”

Уестърн, САЩ, 1995

Режисьор: Дейвид Грийн

В ролите: Сидни Поатие, Майкъл Мориарти, Джоана Гоинг, Били Вирт, Харт Бокнър, Реджина Тейлър и др

02:20 – „Червеният орел” /п./ – сериал, сезон 1, еп. 4

04:00 – „Модерно” /п./

05:00 – „Глобусът” /п./

Неделя, 31 януари

05:30 – „Най-смешните…” /п./ 

06:00 – „Физиотоника”

06:30 – „Кой е по-по-най-” /п./

07:30 – „Малката русалка” – детски сериал

08:00 – „Скуигъл визия” – детски сериал

08:30 – „Междузвездни войни” – сериал, сезон 2, еп. 4

09:00 – „Моите мили съседи” – сериал, еп. 21

10:30 – „Отпечатъци” – коментарно токшоу с водещ Мира Баджева

11:30 – „Зона Спорт” – обзорно спортно предаване

12:00 – Часът на National Geographic: „Духовете” – научнопопулярен филм

13:00 – „Круизът”

Драма, САЩ, 2004 г.

Режисьор: Дуейн Дънам

В ролите: Хейдън Панетиер, Бил Пулман, Трой Еванс, Бианка Колинс и други

14:50 – „Аламинут” – комедийно шоу

15:20 – „Паднали ангели III: Съдба”

Фентъзи драма, САЩ, 2007

Режисьор: Кевин Кърслейк

В ролите: Пол Уесли, Рики Уорти, Фернанда Андраде, Брайън Кренстън и други

17:00 – „Нека говорят с Росен Петров” – токшоу

19:00 – bTV Новините – централна емисия

/bTV Репортерите – предаване за журналистически разследвания и филми/

20:00 – „Джеймс Бонд: Казино Роял”

Екшън, САЩ, Великобритания, 2006

Режисьор: Мартин Кембъл

В ролите: Даниъл Крейг, Филип Мехю, Ева Грийн, Мадс Микелсен, Джефри Райт, Джуди Денч

23:00 – bTV Новините – късна емисия

23:20 – “Без дрехи” – развлекателно шоу

23:50 – „Джеймс Бонд: Доктор Но”

Екшън, Великобритания, 1962

Режисьор: Терънс Йънг

В ролите: Шон Конъри, Урсула Андрес, Джоузеф Уайзман, Джак Лорд, Антъни Доусън

01:50 – „Моите мили съседи” /п./ – сериал, еп. 21

03:20 – bTV Новините /п./

03:40 – „Нека говорят с Росен Петров” /п./

 
По темата: