Диема Спорт 2 – пълна програма онлайн

Първа пълна седмична програма на новия спортен канал Диема Спорт 2

Събота, 8 август 2015 г.

08:00 Футбол: Лил – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение

10:00 Футбол: Монтана – Лудогорец, мач от „А” професионална футболна група, повторение

12:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 6-и епизод, повторение

12:30 „Класика от Висшата Лига” – Манчестър Юнайтед – Тотнъм Хотспър (08-09), повторение

13:00 „Преди кръга във Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 1-и епизод

13:30 „Класика от Висшата Лига” – Арсенал – Уест Хям Юнайтед (05-06), повторение

14:00 „Висшата Лига в цифри” (15-16), магазинно предаване, 1-и епизод, повторение

14:30 Студио „Vivacom Football Live ”, директно

14:45 Футбол: Манчестър Юнайтед – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, директно

16:40 Студио „Vivacom Football Live ”, директно

17:00 Футбол: АФК Борнемут – Астън Вила, мач от английската Висша Лига, директно

18:55 Студио „Vivacom Football Live ”, директно

19:30 Футбол: Челси – Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, директно

21:25 Студио „Vivacom Football Live ”, директно

22:00 Футбол: Олимпик Марсилия – Каен, мач от френската Лига 1, директно

23:50 Футбол: Черно море – Левски, мач от „А” професионална футболна група, повторение

01:50 Футбол: Локомотив Пловдив – Литекс, мач от „А” професионална футболна група, повторение

03:50 Край на програмата

 

Неделя, 9 август 2015 г.

08:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, повторение

10:00 Футбол: АФК Борнемут – Астън Вила, мач от английската Висша Лига, повторение

12:00 Футбол: Олимпик Марсилия – Каен, мач от френската Лига 1, повторение

14:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Хъл, Великобритания, повторение

17:00 Студио „А” група”, директно

17:30 Футбол: Славия – Берое, мач от „А” професионална футболна група, директно

19:25 Студио „А” група”, директно

20:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1, 1-и епизод

20:30 Съботен обзор на кръга в английската Висша Лига, 1-и епизод, повторение

21:30 Студио „Лига 1”, директно

22:00 Футбол: Олимпик Лион – Лориен, мач от френската Лига 1, директно

23:55 Студио „Лига 1”, директно

00:15 Футбол: Арсенал – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение

02:15 Футбол: Стоук Сити – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение

04:15 Край на програмата

 

Понеделник, 10 август 2015 г.

08:00 „Класика от Висшата Лига” – Манчестър Юнайтед – Тотнъм Хотспър (08-09), повторение

08:30 „Класика от Висшата Лига” – Арсенал – Уест Хям Юнайтед (05-06), повторение

09:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, повторение

11:00 Футбол: Монтана – Лудогорец, мач от „А” професионална футболна група, повторение

13:00 Футбол: Лестър Сити – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, запис

15:00 Футбол: Олимпик Лион – Лориен, мач от френската Лига 1, повторение

17:00 Футбол: Евертън – Уотфорд, мач от английската Висша Лига, запис

19:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 1-и епизод

20:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 7-и епизод, повторение

20:30 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1, 1-и епизод, повторение

21:30 Студио „Vivacom Football Live ”, директно

22:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, директно

23:55 Студио „Vivacom Football Live ”, директно

00:15 Футбол: Челси – Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, повторение

02:15 Футбол: Черно море – Левски, мач от „А” професионална футболна група, повторение

04:15 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 1-и епизод, повторение

05:15 Край на програмата

 

Вторник, 11 август 2015 г.

08:00 Съботен обзор на кръга в английската Висша Лига, 1-и епизод, повторение

09:00 Футбол: Тулуза – Сент-Етиен, мач от френската Лига 1, повторение

11:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, повторение

13:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 1-и епизод, повторение

14:00 Футбол: Пирин – Ботев, мач от „А” професионална футболна група, повторение

16:00 Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша Лига, 1-и епизод

17:00 Футбол: Норич Сити – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, запис

19:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 1-и епизод

20:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, директно

22:00 Футбол: Лил – Пари Сен-Жермен, мач от френската Лига 1, повторение

00:00 Футбол: Стоук Сити – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение

02:00 Футбол: Монтана – Лудогорец, мач от „А” професионална футболна група, повторение

04:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 1-и епизод, повторение

05:00 Край на програмата

 

Сряда, 12 август 2015 г.

08:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 1-и епизод, повторение

09:00 Футбол: Евертън – Уотфорд, мач от английската Висша Лига, повторение

11:00 Футбол: Олимпик Лион – Лориен, мач от френската Лига 1, повторение

13:00 Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша Лига, 1-и епизод, повторение

14:00 Футбол: Стоук Сити – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение

16:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 1-и епизод, повторение

17:00 Футбол: Славия – Берое, мач от „А” професионална футболна група, повторение

19:00 „Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 1-и епизод

19:30 Студио „Футбол”, директно

20:00 Футбол: Лудогорец – Черно море, мач за Суперкупата на България, директно

21:55 Студио „Футбол”, директно

22:30 Футбол: Пирин – Ботев, мач от „А” професионална футболна група, повторение

00:30 Футбол: Норич Сити – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение

02:30 Футбол: Лил – Пари Сен-Жермен, мач от френската Лига 1, повторение

04:30 „Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 1-и епизод, повторение

05:00 Край на програмата

 

Четвъртък, 13 август 2015 г.

08:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1, 1-и епизод, повторение

09:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Литекс, мач от „А” професионална футболна група, повторение

11:00 Футбол: Норич Сити – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение

13:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 1-и епизод, повторение

14:00 Футбол: Лудогорец – Черно море, мач за Суперкупата на България, повторение

16:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Хъл, Великобритания, повторение

19:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 7-и епизод

19:30 „Преди кръга във френската Лига 1”, 2-и епизод

20:00 Формула 1: Първа тренировка за голямата награда на Унгария, повторение

21:30 Формула 1: Втора тренировка за голямата награда на Унгария, повторение

23:00 Футбол: Лестър Сити – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, повторение

01:00 Футбол: Олимпик Лион – Лориен, мач от френската Лига 1, повторение

03:00 „Преди кръга”, 2-и епизод, магазинно предаване, повторение

03:30 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 7-и епизод, повторение

04:00 Край на програмата

 

Петък, 14 август 2015 г.

08:00 Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша Лига, 1-и епизод, повторение

09:00 Футбол: Арсенал – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение

11:00 Футбол: Славия – Берое, мач от „А” професионална футболна група, повторение

13:00 „Преди кръга във френската Лига 1”, 2-и епизод, повторение

13:30 „Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 1-и епизод, повторение

14:00 Футбол: Тулуза – Сент-Етиен, мач от френската Лига 1, повторение

16:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 7-и епизод, повторение

16:30 Формула 1: Трета тренировка за голямата награда на Унгария, повторение

17:30 Формула 1: Квалификация за голямата награда на Унгария, повторение

19:00 „Висшата Лига в цифри” (15-16), магазинно предаване, 2-и епизод

19:30 Формула 1: Състезание за голямата награда на Унгария, повторение

21:30 Студио „Vivacom Football Live ”, директно

21:45 Футбол: Астън Вила – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, директно

23:40 Студио „Vivacom Football Live ”, директно

00:00 Футбол: Монако – Лил, мач от френската Лига 1, повторение

02:00 „Висшата Лига в цифри” (15-16), магазинно предаване, 2-и епизод, повторение

02:30 Край на програмата

 

Събота, 15 август 2015 г.

08:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 1-и епизод, повторение

09:00 Футбол: Лудогорец – Черно море, мач за Суперкупата на България, повторение

11:00 Футбол: Астън Вила – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение

13:00 „Класика от Висшата Лига” – Саутхямптън – Евертън (03-04), повторение

13:30 „Преди кръга във Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 2-и епизод

14:00  „Висшата Лига в цифри” (15-16), магазинно предаване, 2-и епизод, повторение

14:30 Студио „Vivacom Football Live ”, директно

14:45 Футбол: Саутхямптън – Евертън, мач от английската Висша Лига, директно

16:40 Студио „Vivacom Football Live ”, директно

17:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 7-и епизод, повторение

17:30 „Преди кръга във френската Лига 1”, 2-и епизод, повторение

18:00 Футбол: Сент-Етиен – Бордо, мач от френската Лига 1, директно

20:00 „Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 1-и епизод, повторение

20:30 „Класика от Висшата Лига” – Манчестър Сити – Челси (04-05), повторение

21:00 Футбол: Гингам – Олимпик Лион, мач от френската Лига 1, директно

23:00 Футбол: Левски –  Монтана, мач от „А” професионална футболна група, повторение

01:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, повторение

03:00 Край на програмата

 

Неделя, 16 август 2015 г.

08:00 „Класика от Висшата Лига” – Манчестър Сити – Челси (04-05), повторение

08:30 „Класика от Висшата Лига” – Саутхямптън – Евертън (03-04), повторение

09:00 Футбол: Сент-Етиен – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение

11:00 Футбол: Гингам – Олимпик Лион, мач от френската Лига 1, повторение

13:00 Съботен обзор на кръга в английската Висша Лига, 2-и епизод

14:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 7-и епизод, повторение

14:30 Студио „Лига 1”, директно

15:00 Футбол: Реймс – Олимпик Марсилия, мач от френската Лига 1, директно

16:55 Студио „Лига 1”, директно

17:10 Студио „А” група”, директно

17:30 Футбол: Ботев – Славия, мач от „А” професионална футболна група, директно

19:25 Студио „А” група”, директно

20:00 Футбол: Лудогорец – Локомотив, мач от „А” професионална футболна група, директно

21:55 Студио „А” група”, директно

22:30 Футбол: Манчестър Сити – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение

00:30 Футбол: Кристъл Палас – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение

02:30 Край на програмата