Disney Channel – акценти и програма за февруари 2010

През февруари: маратони, празници, нови епизоди и премиери на любимите ви филми и сериали

Всяка събота от 17:00 до 19:00 гледайте най-забавните моменти и епизоди на хитовите поредици на Дисни „Финиъс и Фърб„, „Зик и Лутър„, „Джонас“ и „Лудориите на Зак и Коди„.

Премиерата на втори сезон на „Лудориите на Зак и Коди“ започва на 6 февруари от 09:30 ч. Не пропускайте новите приключения и забавни ситуации на близначетата Зак и Коди единствено по Disney Channel.

Премиерата на К9 е с двоен епизод в събота, 6 февруари от 14:30 . Не пропускайте приключенията, мисиите и доста смешните приключения на кучето К9 и неговите приятели само по Disney Channel.

По случай Свети Валентин, Дисни предлага едни от най-интересни си филми на 14 февруари. В Деня на влюбените не пропускайте хитовите филмови заглавия на Дисни „Кемп Рок“ и премиерата на „Училищен мюзикъл: Двубоят„. Сред анимациите и сериалите, подбрани за празника са „Хана Монтана„, „Тотали спайс„, „Магьосниците от Уейвърли Плейс„, „Джонас“ и други.

Гледайте през новия месец нови епизоди на анимационните сериали „Клуба на Мики Маус„, „Айнщайнчета“, „Лило и Стич„, „Ким Суперплюс„, „Американски дракон: Джейк Лонг„, както и едно от най-новите заглавия на Disney XD – „Зик и Лутър„.

Понеделник, 1 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Финиъс и Фърб“

10:10    „Новото училище на царя“

10:35    „Бранди и г-н Уискърс“

11:00    „Американски дракон: Джейк Лонг“ – нов епизод

11:25    „Зик и Лутър“

11:50    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Лудориите на Зак и Коди“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Американски дракон: Джейк Лонг“

15:40    „Ким Суперплюс“ – нов епизод

16:05    „Лудориите на Зак и Коди“

16:30    „Финиъс и Фърб“

17:00    „Н2О“

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

18:30    „Лудориите на Зак и Коди“

19:00    „Зик и Лутър“

19:30    „Кид върсъс кат“

20:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Зик и Лутър“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Смяна“

05:35    „Тотали спайс“

Вторник, 2 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“ – нов епизод

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Финиъс и Фърб“

10:10    „Новото училище на царя“

10:35    „Бранди и г-н Уискърс“

11:00    „Американски дракон: Джейк Лонг“

11:25    „Зик и Лутър“

11:50    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Джонас“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Бранди и г-н Уискърс“

15:40    „Съни на алеята на славата“

16:05    „Лудориите на Зак и Коди“

16:30    „Финиъс и Фърб“

17:00    „Н2О“

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

18:30    „Лудориите на Зак и Коди“

19:00    „Зик и Лутър“

19:30    „Кид върсъс кат“

20:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Зик и Лутър“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Сряда, 3 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“ – нов епизод

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Финиъс и Фърб“

10:10    „Новото училище на царя“

10:35    „Бранди и г-н Уискърс“

11:00    „Американски дракон: Джейк Лонг“

11:25    „Зик и Лутър“

11:50    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Лудориите на Зак и Коди“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Американски дракон: Джейк Лонг“

15:40    „Ким Суперплюс“

16:05    „Лудориите на Зак и Коди“

16:30    „Финиъс и Фърб“

17:00    „Н2О“

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

18:30    „Лудориите на Зак и Коди“

19:00    „Зик и Лутър“

19:30    „Кид върсъс кат“

20:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Зик и Лутър“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Четвъртък, 4 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Финиъс и Фърб“

10:10    „Новото училище на царя“

10:35    „Бранди и г-н Уискърс“

11:00    „Американски дракон: Джейк Лонг“

11:25    „Зик и Лутър“

11:50    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Джонас“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Бранди и г-н Уискърс“

15:40    „Съни на алеята на славата“

16:05    „Лудориите на Зак и Коди“

16:30    „Финиъс и Фърб“

17:00    „Н2О“

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

18:30    „Лудориите на Зак и Коди“

19:00    „Зик и Лутър“

19:30    „Кид върсъс кат“

20:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Зик и Лутър“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Петък, 5 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Финиъс и Фърб“

10:10    „Новото училище на царя“

10:35    „Бранди и г-н Уискърс“

11:00    „Американски дракон: Джейк Лонг“

11:25    „Зик и Лутър“

11:50    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Лудориите на Зак и Коди“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Американски дракон: Джейк Лонг“

15:40    „Ким Суперплюс“ – нов епизод

16:05    „Лудориите на Зак и Коди“

16:30    „Финиъс и Фърб“

17:00    „Н2О“

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

18:30    „Лудориите на Зак и Коди“

19:00    „Зик и Лутър“

19:30    „Кид върсъс кат“

20:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Зик и Лутър“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Събота, 6 Февруари

06:00    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

06:30    „Майстор Мани“

07:00    „Клуба на Мики Маус“

07:30    „Финиъс и Фърб“

08:00    „Хелоуинтаун“

09:30    „Лудориите на Зак и Коди“ – нов епизод

10:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

10:30    „Хана Монтана“

11:00    „Джонас“ – нов епизод

11:30    „Съни на алеята на славата“

12:00    „Лудориите на Зак и Коди“

12:30    „Финиъс и Фърб“ – нов епизод

13:00    „Арън Стоун“

13:30    „Зик и Лутър“ – нов епизод

14:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

14:30    „К9“ – премиера

15:00    „К9“ – премиера

15:30    „Финиъс и Фърб“

16:00    „Съни на алеята на славата“

16:30    „Лудориите на Зак и Коди“

17:00    „Финиъс и Фърб“ – маратон

19:00    „Чита Гърлс“

20:30    „Зик и Лутър“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Съни на алеята на славата“

21:50    „К9“ – премиера

22:15    „Арън Стоун“

22:40    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

23:05    „Смяна“

23:30    „Кид върсъс кат“

00:00    „Монстър Бъстър Клъб“

00:25    „Лудориите на Зак и Коди“

00:50    „Смяна“

01:15    „Финиъс и Фърб“

01:40    „Кид върсъс кат“

02:05    „Джими Куул“

02:30    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Кид върсъс кат“

03:25    „Лудориите на Зак и Коди“

03:50    „Смяна“

04:15    „Финиъс и Фърб“

04:40    „Кид върсъс кат“

05:05    „Джими Куул“

05:30    „Монстър Бъстър Клъб“

Неделя, 7 Февруари

06:00    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

06:30    „Майстор Мани“

07:00    „Клуба на Мики Маус“

07:30    „Финиъс и Фърб“

08:00    „Хелоуинтаун 2: Отмъщението на Калабар“

09:30    „Финиъс и Фърб“ – маратон

11:30    „Зик и Лутър“

12:00    „Лудориите на Зак и Коди“

12:30    „Финиъс и Фърб“

13:00    „К9“ – премиера

13:30    „К9“ – премиера

14:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

14:30    „Джонас“

15:00    „Арън Стоун“

15:30    „Финиъс и Фърб“

16:00    „Съни на алеята на славата“

16:30    „Лудориите на Зак и Коди“

17:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

17:30    „Зик и Лутър“

18:00    „Джонас“

18:30    „Хана Монтана“

19:00    „Чита Гърлс 2“

20:30    „Арън Стоун“

21:00    „Джонас“

21:25    „Съни на алеята на славата“

21:50    „К9“ – премиера

22:15    „Арън Стоун“

22:40    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

23:05    „Смяна“

23:30    „Кид върсъс кат“

00:00    „Монстър Бъстър Клъб“

00:25    „Лудориите на Зак и Коди“

00:50    „Смяна“

01:15    „Финиъс и Фърб“

01:40    „Кид върсъс кат“

02:05    „Джими Куул“

02:30    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Кид върсъс кат“

03:25    „Лудориите на Зак и Коди“

03:50    „Смяна“

04:15    „Финиъс и Фърб“

04:40    „Кид върсъс кат“

05:05    „Джими Куул“

05:30    „Монстър Бъстър Клъб“

Понеделник, 8 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Финиъс и Фърб“

10:10    „Новото училище на царя“

10:35    „Бранди и г-н Уискърс“

11:00    „Американски дракон: Джейк Лонг“ – нов епизод

11:25    „Зик и Лутър“

11:50    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Лудориите на Зак и Коди“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Американски дракон: Джейк Лонг“

15:40    „Ким Суперплюс“ – нов епизод

16:05    „Лудориите на Зак и Коди“

16:30    „Финиъс и Фърб“

17:00    „Н2О“

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

18:30    „Лудориите на Зак и Коди“

19:00    „Зик и Лутър“

19:30    „Кид върсъс кат“

20:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Зик и Лутър“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Вторник, 9 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“ – нов епизод

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Финиъс и Фърб“ – маратон

11:25    „Арън Стоун“

11:50    „К9“ – премиера

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Джонас“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Бранди и г-н Уискърс“

15:40    „Финиъс и Фърб“ – маратон

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Съни на алеята на славата“

18:30    „Джонас“

19:00    „Арън Стоун“

19:30    „К9“ – премиера

20:00    „Съни на алеята на славата“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Арън Стоун“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Сряда, 10 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“ – нов епизод

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Финиъс и Фърб“

10:10    „Новото училище на царя“

10:35    „Бранди и г-н Уискърс“

11:00    „Американски дракон: Джейк Лонг“

11:25    „Зик и Лутър“

11:50    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Лудориите на Зак и Коди“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Американски дракон: Джейк Лонг“

15:40    „Ким Суперплюс“

16:05    „Лудориите на Зак и Коди“

16:30    „Финиъс и Фърб“

17:00    „Н2О“

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

18:30    „Лудориите на Зак и Коди“

19:00    „Зик и Лутър“

19:30    „Кид върсъс кат“

20:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Зик и Лутър“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Четвъртък, 11 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Финиъс и Фърб“ – маратон

11:25    „Арън Стоун“

11:50    „К9“ – премиера

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Джонас“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Бранди и г-н Уискърс“

15:40    „Финиъс и Фърб“ – маратон

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Съни на алеята на славата“

18:30    „Джонас“

19:00    „Арън Стоун“

19:30    „К9“ – премиера

20:00    „Съни на алеята на славата“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Арън Стоун“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Петък, 12 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Финиъс и Фърб“

10:10    „Новото училище на царя“

10:35    „Бранди и г-н Уискърс“

11:00    „Американски дракон: Джейк Лонг“

11:25    „Зик и Лутър“

11:50    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Лудориите на Зак и Коди“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Американски дракон: Джейк Лонг“

15:40    „Ким Суперплюс“ – нов епизод

16:05    „Лудориите на Зак и Коди“

16:30    „Финиъс и Фърб“

17:00    „Н2О“

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

18:30    „Лудориите на Зак и Коди“

19:00    „Зик и Лутър“

19:30    „Финиъс и Фърб“ – маратон

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Зик и Лутър“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Събота, 13 Февруари

06:00    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

06:30    „Майстор Мани“

07:00    „Клуба на Мики Маус“

07:30    „Финиъс и Фърб“

08:00    „Училищен мюзикъл“

09:30    „Лудориите на Зак и Коди“ – нов епизод

10:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

10:30    „Хана Монтана“

11:00    „Джонас“ – нов епизод

11:30    „Съни на алеята на славата“

12:00    „Лудориите на Зак и Коди“

12:30    „Финиъс и Фърб“ – нов епизод

13:00    „Арън Стоун“

13:30    „Зик и Лутър“ – нов епизод

14:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

14:30    „Хана Монтана“

15:00    „К9“ – премиера

15:30    „Финиъс и Фърб“

16:00    „Съни на алеята на славата“

16:30    „Лудориите на Зак и Коди“ – маратон

19:00    „Училищен мюзикъл 2“

20:30    „Зик и Лутър“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Съни на алеята на славата“

21:50    „К9“ – премиера

22:15    „Арън Стоун“

22:40    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

23:05    „Смяна“

23:30    „Кид върсъс кат“

00:00    „Монстър Бъстър Клъб“

00:25    „Лудориите на Зак и Коди“

00:50    „Смяна“

01:15    „Финиъс и Фърб“

01:40    „Кид върсъс кат“

02:05    „Джими Куул“

02:30    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Кид върсъс кат“

03:25    „Лудориите на Зак и Коди“

03:50    „Смяна“

04:15    „Финиъс и Фърб“

04:40    „Кид върсъс кат“

05:05    „Джими Куул“

05:30    „Монстър Бъстър Клъб“

Неделя, 14 Февруари

06:00    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

06:30    „Майстор Мани“

07:00    „Клуба на Мики Маус“

07:30    „Финиъс и Фърб“

08:00    „Кемп Рок“

Денят на влюбените:

09:30    „Хана Монтана“

10:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

10:30    „Лудориите на Зак и Коди“

11:00    „Тотали спайс“

11:30    „Зик и Лутър“

12:00    „Лудориите на Зак и Коди“

12:30    „Финиъс и Фърб“

13:00    „Съни на алеята на славата“

13:30    „К9“ – премиера

14:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

14:30    „Джонас“

15:00    „Арън Стоун“

15:30    „Финиъс и Фърб“

16:00    „Съни на алеята на славата“

16:30    „Лудориите на Зак и Коди“

Денят на влюбените:

17:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

17:30    „Финиъс и Фърб“

18:00    „Джонас“

18:30    „Хана Монтана“

19:00    „Училищен мюзикъл: Двубоят“ – премиера

20:30    „Арън Стоун“

21:00    „Джонас“

21:25    „Съни на алеята на славата“

21:50    „К9“ – премиера

22:15    „Арън Стоун“

22:40    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

23:05    „Смяна“

23:30    „Кид върсъс кат“

00:00    „Монстър Бъстър Клъб“

00:25    „Лудориите на Зак и Коди“

00:50    „Смяна“

01:15    „Финиъс и Фърб“

01:40    „Кид върсъс кат“

02:05    „Джими Куул“

02:30    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Кид върсъс кат“

03:25    „Лудориите на Зак и Коди“

03:50    „Смяна“

04:15    „Финиъс и Фърб“

04:40    „Кид върсъс кат“

05:05    „Джими Куул“

05:30    „Монстър Бъстър Клъб“

Понеделник, 15 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Финиъс и Фърб“

10:10    „Новото училище на царя“

10:35    „Бранди и г-н Уискърс“

11:00    „Американски дракон: Джейк Лонг“ – нов епизод

11:25    „Зик и Лутър“

11:50    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Лудориите на Зак и Коди“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Американски дракон: Джейк Лонг“

15:40    „Ким Суперплюс“ – нов епизод

16:05    „Лудориите на Зак и Коди“

16:30    „Финиъс и Фърб“

17:00    „Н2О“

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

18:30    „Лудориите на Зак и Коди“

19:00    „Зик и Лутър“

19:30    „Кид върсъс кат“

20:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Зик и Лутър“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Вторник, 16 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“ – нов епизод

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Лудориите на Зак и Коди“ – маратон

11:25    „Арън Стоун“

11:50    „К9“ – премиера

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Джонас“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Бранди и г-н Уискърс“

15:40    „Лудориите на Зак и Коди“ – маратон

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Съни на алеята на славата“

18:30    „Джонас“

19:00    „Арън Стоун“

19:30    „К9“ – премиера

20:00    „Съни на алеята на славата“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Арън Стоун“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Сряда, 17 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“ – нов епизод

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Финиъс и Фърб“

10:10    „Новото училище на царя“

10:35    „Бранди и г-н Уискърс“

11:00    „Американски дракон: Джейк Лонг“

11:25    „Зик и Лутър“

11:50    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Лудориите на Зак и Коди“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Американски дракон: Джейк Лонг“

15:40    „Ким Суперплюс“

16:05    „Лудориите на Зак и Коди“

16:30    „Финиъс и Фърб“

17:00    „Н2О“

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

18:30    „Лудориите на Зак и Коди“

19:00    „Зик и Лутър“

19:30    „Кид върсъс кат“

20:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Зик и Лутър“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Четвъртък, 18 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Лудориите на Зак и Коди“ – маратон

11:25    „Арън Стоун“

11:50    „К9“ – премиера

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперлпюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Джонас“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Бранди и г-н Уискърс“

15:40    „Лудориите на Зак и Коди“ – маратон

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Съни на алеята на славата“

18:30    „Джонас“

19:00    „Арън Стоун“

19:30    „К9“ – премиера

20:00    „Съни на алеята на славата“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Арън Стоун“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Петък, 19 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Финиъс и Фърб“

10:10    „Новото училище на царя“

10:35    „Бранди и г-н Уискърс“

11:00    „Американски дракон: Джейк Лонг“

11:25    „Зик и Лутър“

11:50    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Лудориите на Зак и Коди“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Американски дракон: Джейк Лонг“

15:40    „Ким Суперплюс“ – нов епизод

16:05    „Лудориите на Зак и Коди“

16:30    „Финиъс и Фърб“

17:00    „Н2О“

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

18:30    „Лудориите на Зак и Коди“

19:00    „Зик и Лутър“

19:30    „Лудориите на Зак и Коди“ – маратон

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Зик и Лутър“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Събота, 20 Февруари

06:00    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

06:30    „Майстор Мани“

07:00    „Клуба на Мики Маус“

07:30    „Финиъс и Фърб“

08:00    „Цената на славата“

09:30    „Лудориите на Зак и Коди“ – нов епизод

10:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

10:30    „Хана Монтана“

11:00    „Джонас“ – нов епизод

11:30    „Съни на алеята на славата“

12:00    „Лудориите на Зак и Коди“

12:30    „Финиъс и Фърб“ – нов епизод

13:00    „Арън Стоун“

13:30    „Зик и Лутър“ – нов епизод

14:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

14:30    „Хана Монтана“

15:00    „К9“ – премиера

15:30    „Финиъс и Фърб“

16:00    „Съни на алеята на славата“

16:30    „Лудориите на Зак и Коди“

17:00    „Джонас“ – маратон

19:00    „Зенон: Момичето от 21ви век“

20:30    „Зик и Лутър“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Съни на алеята на славата“

21:50    „К9“ – премиера

22:15    „Арън Стоун“

22:40    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

23:05    „Смяна“

23:30    „Кид върсъс кат“

00:00    „Монстър Бъстър Клъб“

00:25    „Лудориите на Зак и Коди“

00:50    „Смяна“

01:15    „Финиъс и Фърб“

01:40    „Кид върсъс кат“

02:05    „Джими Куул“

02:30    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Кид върсъс кат“

03:25    „Лудориите на Зак и Коди“

03:50    „Смяна“

04:15    „Финиъс и Фърб“

04:40    „Кид върсъс кат“

05:05    „Джими Куул“

05:30    „Монстър Бъстър Клъб“

Неделя, 21 Февруари

06:00    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

06:30    „Майстор Мани“

07:00    „Клуба на Мики Маус“

07:30    „Финиъс и Фърб“

08:00    „Зенон: Продължението“

09:30    „Джонас“ – маратон

11:30    „Зик и Лутър“

12:00    „Лудориите на Зак и Коди“

12:30    „Финиъс и Фърб“

13:00    „Съни на алеята на славата“

13:30    „К9“ – премиера

14:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

14:30    „Джонас“

15:00    „Арън Стоун“

15:30    „Финиъс и Фърб“

16:00    „Съни на алеята на славата“

16:30    „Лудориите на Зак и Коди“

17:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

17:30    „Зик и Лутър“

18:00    „Джонас“

18:30    „Хана Монтана“

19:00    „Тринайстата година“

20:30    „Арън Стоун“

21:00    „Джонас“

21:25    „Съни на алеята на славата“

21:50    „К9“ – премиера

22:15    „Арън Стоун“

22:40    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

23:05    „Смяна“

23:30    „Кид върсъс кат“

00:00    „Монстър Бъстър Клъб“

00:25    „Лудориите на Зак и Коди“

00:50    „Смяна“

01:15    „Финиъс и Фърб“

01:40    „Кид върсъс кат“

02:05    „Джими Куул“

02:30    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Кид върсъс кат“

03:25    „Лудориите на Зак и Коди“

03:50    „Смяна“

04:15    „Финиъс и Фърб“

04:40    „Кид върсъс кат“

05:05    „Джими Куул“

05:30    „Монстър Бъстър Клъб“

Понеделник, 22 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Финиъс и Фърб“

10:10    „Новото училище на царя“

10:35    „Бранди и г-н Уискърс“

11:00    „Американски дракон: Джейк Лонг“

11:25    „Зик и Лутър“

11:50    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Лудориите на Зак и Коди“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Американски дракон: Джейк Лонг“

15:40    „Ким Суперплюс“ – нов епизод

16:05    „Лудориите на Зак и Коди“

16:30    „Финиъс и Фърб“

17:00    „Н2О“

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

18:30    „Лудориите на Зак и Коди“

19:00    „Зик и Лутър“

19:30    „Кид върсъс кат“

20:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Зик и Лутър“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Вторник, 23 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“ – нов епизод

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Джонас“ – маратон

11:25    „Арън Стоун“

11:50    „К9“ – премиера

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Джонас“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Бранди и г-н Уискърс“

15:40    „Джонас“ – маратон

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Съни на алеята на славата“

18:30    „Джонас“

19:00    „Арън Стоун“

19:30    „К9“ – премиера

20:00    „Съни на алеята на славата“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Арън Стоун“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Сряда, 24 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“ – нов епизод

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Финиъс и Фърб“

10:10    „Новото училище на царя“

10:35    „Бранди и г-н Уискърс“

11:00    „Американски дракон: Джейк Лонг“

11:25    „Зик и Лутър“

11:50    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Лудориите на Зак и Коди“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Американски дракон: Джейк Лонг“

15:40    „Ким Суперплюс“

16:05    „Лудориите на Зак и Коди“

16:30    „Финиъс и Фърб“

17:00    „Н2О“

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

18:30    „Лудориите на Зак и Коди“

19:00    „Зик и Лутър“

19:30    „Кид върсъс кат“

20:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Зик и Лутър“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Четвъртък, 25 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Джонас“ – маратон

11:25    „Арън Стоун“

11:50    „К9“ – премиера

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Джонас“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Бранди и г-н Уискърс“

15:40    „Джонас“ – маратон

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Съни на алеята на славата“

18:30    „Джонас“

19:00    „Арън Стоун“

19:30    „К9“ – премиера

20:00    „Съни на алеята на славата“

20:30    „Финиъс и Фърб“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Арън Стоун“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Петък, 26 Февруари

06:00    „Смяна“

06:30    „Лило и Стич“

07:00    „Финиъс и Фърб“

07:30    „Мързелград“

08:00    „Клуба на Мики Маус“

08:25    „Майстор Мани“

08:50    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

09:15    „Айнщайнчета“

09:40    „Финиъс и Фърб“

10:10    „Новото училище на царя“

10:35    „Бранди и г-н Уискърс“

11:00    „Американски дракон: Джейк Лонг“

11:25    „Зик и Лутър“

11:50    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

12:20    „Американски дракон: Джейк Лонг“

12:45    „Ким Суперплюс“

13:10    „Н2О“

13:35    „Хана Монтана“

14:00    „Съни на алеята на славата“

14:25    „Лудориите на Зак и Коди“

14:50    „Новото училище на царя“

15:15    „Американски дракон: Джейк Лонг“

15:40    „Ким Суперплюс“ – нов епизод

16:05    „Лудориите на Зак и Коди“

16:30    „Финиъс и Фърб“

17:00    „Н2О“

17:30    „Хана Монтана“

18:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

18:30    „Лудориите на Зак и Коди“

19:00    „Зик и Лутър“

19:30    „Джонас“ – маратон

21:25    „Лудориите на Зак и Коди“

21:50    „Ким Суперплюс“

22:15    „Зик и Лутър“

22:40    „Американски дракон: Джейк Лонг“

23:05    „Кид върсъс кат“

23:30    „Тотали спайс“

00:00    „Ким Суперплюс“

00:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

00:50    „Джими Куул“

01:20    „Кид върсъс кат“

01:45    „Финиъс и Фърб“

02:10    „Тотали спайс“

02:35    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Ким Суперплюс“

03:25    „Американски дракон: Джейк Лонг“

03:50    „Джими Куул“

04:20    „Кид върсъс кат“

04:45    „Финиъс и Фърб“

05:10    „Тотали спайс“

05:35    „Монстър Бъстър Клъб“

Събота, 27 Февруари

06:00    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

06:30    „Майстор Мани“

07:00    „Клуба на Мики Маус“

07:30    „Финиъс и Фърб“

08:00    „Умникът“

09:30    „Лудориите на Зак и Коди“ – нов епизод

10:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

10:30    „Хана Монтана“

11:00    „Джонас“

11:30    „Съни на алеята на славата“

12:00    „Лудориите на Зак и Коди“

12:30    „Финиъс и Фърб“ – нов епизод

13:00    „Арън Стоун“

13:30    „Зик и Лутър“ – нов епизод

14:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

14:30    „Хана Монтана“

15:00    „К9“ – премиера

15:30    „Финиъс и Фърб“

16:00    „Съни на алеята на славата“

16:30    „Лудориите на Зак и Коди“

17:00    „Зик и Лутър“ – маратон

19:00    „Мотокрос“

20:30    „Зик и Лутър“

21:00    „Хана Монтана“

21:25    „Съни на алеята на славата“

21:50    „К9“ – премиера

22:15    „Арън Стоун“

22:40    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

23:05    „Смяна“

23:30    „Кид върсъс кат“

00:00    „Монстър Бъстър Клъб“

00:25    „Лудориите на Зак и Коди“

00:50    „Смяна“

01:15    „Финиъс и Фърб“

01:40    „Кид върсъс кат“

02:05    „Джими Куул“

02:30    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Кид върсъс кат“

03:25    „Лудориите на Зак и Коди“

03:50    „Смяна“

04:15    „Финиъс и Фърб“

04:40    „Кид върсъс кат“

05:05    „Джими Куул“

05:30    „Монстър Бъстър Клъб“

Неделя, 28 Февруари

06:00    „Моите приятели Тигъра и Мечо Пух“

06:30    „Майстор Мани“

07:00    „Клуба на Мики Маус“

07:30    „Финиъс и Фърб“

08:00    „Отвлякоха татко“

09:30    „Зик и Лутър“ – маратон

12:00    „Лудориите на Зак и Коди“

12:30    „Финиъс и Фърб“

13:00    „Съни на алеята на славата“

13:30    „К9“ – премиера

14:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

14:30    „Джонас“

15:00    „Арън Стоун“

15:30    „Финиъс и Фърб“

16:00    „Съни на алеята на славата“

16:30    „Лудориите на Зак и Коди“

17:00    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

17:30    „Зик и Лутър“

18:00    „Джонас“

18:30    „Хана Монтана“

19:00    „Глезлите“

20:30    „Арън Стоун“

21:00    „Джонас“

21:25    „Съни на алеята на славата“

21:50    „К9“ – премиера

22:15    „Арън Стоун“

22:40    „Магьосниците от Уейвърли Плейс“

23:05    „Смяна“

23:30    „Кид върсъс кат“

00:00    „Монстър Бъстър Клъб“

00:25    „Лудориите на Зак и Коди“

00:50    „Смяна“

01:15    „Финиъс и Фърб“

01:40    „Кид върсъс кат“

02:05    „Джими Куул“

02:30    „Монстър Бъстър Клъб“

03:00    „Кид върсъс кат“

03:25    „Лудориите на Зак и Коди“

03:50    „Смяна“

04:15    „Финиъс и Фърб“

04:40    „Кид върсъс кат“

05:05    „Джими Куул“

05:30    „Монстър Бъстър Клъб“