Локомотив Пловдив – ЦСКА и Лудогорец – Дунав на живо

Спорт на живо от българските телевизии на 18 март 2017 г., събота

12.25 – БНТ 1 – Световна купа по сноуборд: Паралелен слалом /мъже/ пряко предаване от Винтерберг /Германия/

13.00 – Диема – Футбол: Верея – Пирин, мач от Първа професионална лига, директно

14.00 – F+ – Пряко: Футбол: Ейбар – Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2016/17)

14.00 – БНТ HD – Европейска купа по ски свободен стил: слоупстайл пряко предаване от Пампорово

14:00 – Мтел Спорт 2 – Футбол: Стал – ФК Олександрия, мач от украинската Висша Лига, директно

14.30 – Диема Спорт 2 – Футбол. Уест Бромич Албиън – Арсенал, мач от английската Висша Лига, директно

15.00 – Нова Спорт – Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, директно

15.00 – Диема Спорт – Футбол: Локомотив Пловдив – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно

15:30 – Мтел Спорт 1 – Футбол: Локомотив Москва – Спартак Москва, мач от руската Премиер Лига, директно

16.00 – БНТ HD – Световна купа по биатлон: преследване /мъже/ пряко предаване от Холменколен /Норвегия/

16.55 – БНТ HD – Световна купа по ски алпийски дисциплини – финали: гигантски слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Аспен /САЩ/

17.00 – Диема Спорт 2 – Футбол. Стоук Сити – Челси, мач от английската Висша Лига, директно

17:00 – Мтел Спорт 2 – Футбол: Ворскла Полтава – Зирка, мач от украинската Висша Лига, директно

17.15 – Sport+HD – Пряко: Футбол: Атлетик /Б/ – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17, В паузата: Kоментарно студио)

17.30 – Диема Спорт – Футбол: Лудогорец – Дунав, мач от Първа професионална лига, директно

18.00 – Нова Спорт – Футбол: Нант – Ница, мач от френската Лига 1, директно

19.00 – RING – ПРЯКО: Италия, Серия А: Торино – Интер

19.25 – БНТ HD – Световна купа по ски алпийски дисциплини – финали: гигантски слалом /мъже/, ІІ манш пряко предаване от Аспен /САЩ/

19.30 – Диема Спорт 2 – Футбол. АФК Борнемут – Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, директно

19.30 – F+ – Пряко: Футбол: Алавес – Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)

19.30 – Евроспорт 2 – Футбол, Бундеслига: Айнтрахт – Хамбургер, пряко

20:00 – Мтел Спорт 1 – Тенис: Индиън Уелс 2017, полуфинален мач, директно

20:45 – Мтел Спорт 2 – Футбол: ПСВ Айндховен – Витес, мач от холандската Ередивизи, директно

21.00 – Диема Спорт – Футбол: Тулуза – Рен, мач от френската Лига 1, директно

21.45 – RING – ПРЯКО: Италия, Серия А: Милан – Дженоа

22:00 – Мтел Спорт 1 – Тенис: Индиън Уелс 2017, полуфинален мач, директно

00.00 – Диема Спорт – Баскетбол: Атланта Хоукс – Портланд Трейл Блейзърс, мач от НБА, директно

00:00 – Мтел Спорт 2 – ММА: Ultimate Fighting Championship 2017: Галавечер в Лондон, Великобритания, директно

05:00 – Мтел Спорт 1 – ММА: World Series of Fighting 2017: Благой Иванов срещу Шон Джордан, директно

Виж Диема спорт

Виж Диема спорт HD

Виж Диема спорт 2

Виж Диема спорт 2 HD

Виж Диема

Виж Мтел Спорт 1

Виж Мтел Спорт 2

Виж RING

Виж Нова спорт

Виж TV+/Sport+HD – Спорт Плюс

Виж F+

Виж Sport+HD

Виж Eurosport 2

Виж БНТ HD

Спорт на живо: тук, тук, тук и тук