MotoGP, плажен волейбол и водна топка на живо по F+ и F+HD

От 2002 г. насам най-добрите национални отбори по водна топка в света се срещат всяка година, за да се конкурират един срещу друг в първата световна лига на този спорт. И тази година елитът на Европа се събира за годишното събитие на международният клуб по водна топка – финала на Шампионската лига. Полуфиналите са на 29 май от 19:00 часа и противопоставят Про Реко – Партизан Белград и Барселонета – Бриксия Леонеса от 20:30 часа. Срещите ще се излъчат пряко в ефира на F+ и F+ HD. Финалът е в събота /30 май/ от 20:20 часа /F+ и F+ HD/

MotoGP пристига този уикенд в Муджело – едно от най-очакваните състезания в календара. Валентино Роси ще стартира в своята Гран При №300, след като спечели своя подиум № 150 във висшия клас на състезанието в Льо Ман. Във Франция Роси завърши втори след победителя Марк Маркес, а сега има шанс да се бори отново с лидера в класирането на собствен терен. Квалификацията в събота 31 май и започва веднага след края на Мото3 с начален час 13:35 в ефира на F+. Състезанията /Мото3, МотоGP, Мото2/ са в неделя /01 май/ от 14:55, на живо в ефира на F+ и F+HD.

Тази седмица FIVB BEACH VOLLEYBALL ще се премести в Русия за Anapa Open. Русия е домакин за 14-и път при мъжете и 12-ти път при жените. Миналата година в Анапа, Русия спечели и златните отличия и при мъжете и при жените, както и бронзовите отличия, докато Германия спечели сребърните медали. Полуфиналите при жените този уикенд са в събота /31.05/ от 09:55 и ще се предава пряко по F+ и F+ HD. Мачът за трето място е от 13:55, веднага след това е и финалът и ще се излъчи по F+ HD. Мъжете играят на 01.06 от 08:55 /по F+ и F+HD /, а срещата за третото място е по F+HD с начален час 12:55. Финалът е от 13:55 часа.