Очаквай по PRO.BG – избрани филми и пълна, актуална програма!

Акценти от филмовата програма на PRO.BG за периода 9-15 август

ВТОРНИК, 10 август
21:00 ЧАСА
„Светкавичен огън”
Оригинално заглавие: Rapid Fire, 2005 (Сони)
Жанр: екшън
Участват: Дейвид Кубит, Кристин Леман, Джесика Стийн, Брендън Флетчър

В Норко, Калифорния, четирима мъжаги замислят банков обир, използвайки тежки боеприпаси за сплашване на клиентите и на полицията, в очакване на по-добър живот. Все пак, един от служителите в банката успява да активира алармата, и започва едно преследване на престъпниците от полицията и специалния отряд на Лос Анджелис. В своето отчаяние, те откриват огън срещу полицаите – убиват един полицай, удрят други осем, нанасят повреда на много коли, сгради, за да оцелеят накрая само двама от тях, които са осъдени на доживотен затвор… Филмът е базиран на действителен случай.

ПЕТЪК, 13 август
18:00 ЧАСА
„Ченгето в мен”
Оригинално заглавие: Blue Streak, 1999 (Сони)
Жанр: екшън, комедия
Участват: Мартин Лорънс, Дейв Шапел, Люк Уилсън, Уилям Форсайт, Питър Грийн, Никол Паркър
Режисьор: Лес Мейфийлд

Всичко, което крадецът на бижута Майлс Логан иска, е да открие откраднатия диамант и после да се покрие за известно време. Но когато, за да си възвърне плячката, се представя за един от онези в сините униформи, той си спечелва репутацията на най-смелото, най-лошото и най-забавно ченге, показвало някога значка на полицията в Ел Ей. И ако не си отваря очите на четири, ще получи точно това, което му се полага – повишение в службата.

СЪБОТА, 14 август
16:00 ЧАСА
„Андре”
Оригинално заглавие: Andre, 1994 (Уорнър)
Жанр: приключенски
Участват: Keith Carradine, Chelsea Field, Joshua Jackson, Tina Majorino, Shane Meier

Тони Уитни и нейното семейство осиновяват бебе тюленче. Когато пораства, то става пакостник и се противопоставя на някои от рибарите в града. Един от рибарите, Марк Бейкър, е в лоши отношения със семейство Уитни, защото бащата на Тони, Хари, е назначен за капитан на пристанището вместо него, а от части и заради тюлена. Но когато лудории на тюлена привличат вниманието на медиите, насочени към Марк и неговия бизнес, Бейкър се разярява още повече.

НЕДЕЛЯ, 15 август
16:00 ЧАСА
„Голямото завръщане”
Оригинално заглавие: These old broads, 2001 (Sony)
Жанр: Комедия
Участват: Шърли Маклейн, Деби Рейнолдс, Джоан Колинс, Елизабет Тейлър и др.
Режисьор: Матю Даймънд

Три актриси (Пайпър Грейсън, Кейт Уестбърн и Ади Холдън) се събират отново, за да пресъздадат голям филмов хит. Има обаче един проблем. Трите актриси и мениджърът им – Берил Мейсън се ненавиждат взаимно.

Програмата на PRO.BG за периода 9-15 август

Понеделник, 9 август

07:00     Костенурките Нинджа – с3, еп33,34

08:00     Антракт – най-доброто

09:00     Запазено за мъже – най-доброто

10:00     90210 – eп18

11:00     „Развален телефон” – комедия с Даян Кийтън, Мег Райън, Уолтър Матау, Лиса Кудроу

12:30     Зайнфелд – с3, еп 11

13:00     Приятели –с1, eп4

13:30     Телестар

14:00     Ловци на митове – с5, еп27

15:00     Шака Зулу – еп5

16:00     Жени-шпиони – с2, еп3

17:00     Приключенията на Бриско Каунти младши – еп19

18:00     „Бягството невъзможно” – екшън със Стюарт Уилсън, Кевин Дилън, Майкъл Лърнър, Ланс Хенриксен, Йън Макнийс, Рей Лиота

20:00     Новините

21:00    А група: Левски – Локомотив Сф

23:00     Код: Криминално

23:15     Новините

23:30     В неизвестност – с1, eп14

00:20     Новините

01:20     Антракт

02:00     Код: Криминално

02:10     А група: Левски – Локомотив Сф

04:00     Ловци на митове – с5, еп27

05:00     В неизвестност – с1, eп15

06:00     Шака Зулу – еп5

Вторник, 10 август

07:00     Костенурките Нинджа с3 еп.  35, 36

08:00     Антракт – най-доброто

09:00     Жени-шпиони – с2, еп3

10:00     Приключенията на Бриско Каунти младши – еп19

11:00     „Бягството невъзможно” – екшън със Стюарт Уилсън, Кевин Дилън, Майкъл Лърнър, Ланс Хенриксен, Йън Макнийс, Рей Лиота

13:00     Приятели – с1, eп5

13:30     Телестар

14:00     Ловци на митове – с5, еп28

15:00     Шака Зулу – еп6

16:00     Жени-шпиони – с2, еп4

17:00     Приключенията на Бриско Каунти младши – еп20

18:00     „Точен прицел”  – екшън с Брус Уилис, Сара Джесика Паркър, Денис Фарина, Том Сайзмор

20:00     Новините

21:00     „Светкавичен огън” – екшън с Дейвид Кубит, Кристин Леман, Джесика Стийн, Брендън Флетчър

22:45     Зайнфелд – с3, еп12

23:00     Код: Криминално

23:15     Новините

23:30     В неизвестност – с1, eп15

00:20     Новините

01:20     Антракт

02:00     Код: Криминално

02:10     „Светкавичен огън” – екшън с Дейвид Кубит, Кристин Леман, Джесика Стийн, Брендън Флетчър

04:00     Ловци на митове – с5, еп28

05:00     В неизвестност – с1, eп16

06:00     Шака Зулу – еп6

07:00     Костенурките Нинджа – с3, еп37, 38

08:00     Антракт – най-доброто

09:00     Жени-шпиони – с2, еп4

10:00     Приключенията на Бриско Каунти младши – еп20

11:00     „Точен прицел” – екшън с Брус Уилис, Сара Джесика Паркър, Денис Фарина, Том Сайзмор

13:00     Приятели – с1,eп6

13:30     Телестар

14:00     Ловци на митове – с5, еп29

15:00     Шака Зулу – еп7

16:00     Жени-шпиони – с2, еп5

17:00     Приключенията на Бриско Каунти младши – еп21

18:00     „Заличителят” – трилър с Арнолд Шварценегер, Ванеса Уилямс, Джеймс Каан

20:00     Новините

21:00     Суперкупа на България, Литекс – Берое

23:00     Код: Криминално

23:15     Новините

23:30     В неизвестност – с1, eп16

00:20     Новините

01:20     Антракт

02:00     Код: Криминално

02:10     Суперкупа на България, Литекс – Берое

04:00     Ловци на митове – с5, еп29

05:00     В неизвестност – с1, eп17

06:00     Шака Зулу – еп7

Четвъртък, 12 август

07:00     Костенурките Нинджа – с3, еп39, 40

08:00     Антракт – най-доброто

09:00     Жени-шпиони – с2, еп5

10:00     Приключенията на Бриско Каунти младши – еп21

11:00     „Заличителят” трилър с Арнолд Шварценегер, Ванеса Уилямс, Джеймс Каан

13:00     Приятели – с1, eп7

13:30     Телестар

14:00     Ловци на митове – с5, еп30

15:00     Шака Зулу – еп8

16:00     Жени-шпиони – с2, еп6

17:00     Приключенията на Бриско Каунти младши – еп22

18:00     „Справедлива кауза” – драма с Ед Харис, Шон Конъри, Скарлет Йохансон

20:00     Новините

21:00     „Последният ден: 1” – приключенски с Джоел Анонисън, Бен Ейрс, Оуен Бест, Наташа Колис, Ерик Б. Кербъри, Бренда Кричлоу, Джеймс Кромуел, Кендал Крос, Стивън Калп

22:45     Зайнфелд – с3, еп13

23:00     Код: Криминално

23:15     Новините

23:30     В неизвестност – с1, eп17

00:20     Новините

01:20     Антракт

02:00     Код: Криминално

02:10   „Последният ден: 1” – приключенски с Джоел Анонисън, Бен Ейрс, Оуен Бест, Наташа Колис, Ерик Б. Кербъри, Бренда Кричлоу, Джеймс Кромуел, Кендал Крос, Стивън Калп

04:00     Ловци на митове – с5, еп30

05:00     В неизвестност – с1, eп18

06:00     Шака Зулу – еп8

Петък, 13 август

07:00     Костенурките Нинджа – с3, еп41,42

08:00     Антракт – най-доброто

09:00     Жени-шпиони – с2, еп6

10:00     Приключенията на Бриско Каунти младши – еп22

11:00       „Справедлива кауза” – драма с Ед Харис, Шон Конъри, Скарлет Йохансон

13:00     Приятели – с1, eп8

13:30     Телестар

14:00     Ловци на митове – с5, еп31

15:00     Шака Зулу – еп9

16:00     Жени-шпиони – с2, еп7

17:00     Приключенията на Бриско Каунти младши – еп23

18:00   „Ченгето в мен” – екшън-комедия с Мартин Лорънс, Дейв Шапел, Люк Уилсън, Уилям Форсайт, Питър Грийн, Никол Паркър

19:45     Зайнфелд – с3, еп15

20:00     Новините

21:00     „Последният ден: 2” – приключенски с Джоел Анонисън, Бен Ейрс, Оуен Бест, Наташа Колис, Ерик Б. Кербъри, Бренда Кричлоу, Джеймс Кромуел, Кендал Крос, Стивън Калп

22:45     „Страх.ком” – трилър със Стивън Дорф, Наташа Макелхон, Удо Кир

00:45     Новините

01:30     Антракт

02:30     „„Последният ден: 2” – приключенски с Джоел Анонисън, Бен Ейрс, Оуен Бест, Наташа Колис, Ерик Б. Кербъри, Бренда Кричлоу, Джеймс Кромуел, Кендал Крос, Стивън Калп

04:00     Страх.ком” – трилър със Стивън Дорф, Наташа Макелхон, Удо Кир

06:00     Шака Зулу – еп9

Събота, 14 август

07:00     Легионът на супергероите – с1, еп1,2

08:00     Новините

11:00     Запазено за жени – най-доброто

12:00     „Ченгето в мен” – екшън-комедия с Мартин Лорънс, Дейв Шапел, Люк Уилсън, Уилям Форсайт, Питър Грийн, Никол Паркър

13:30     Зайнфелд – с3, еп15

14:00     90210 – eп19

15:00     Парична клопка – еп9

16:00     „Андре” – приключенски с Кийт Карадайн, Тина Маджорино, Ейдън Пендълтън

18:00    А група: Видима – ЦСКА

20:00     Новините

21:00    А група: Литекс – Пирин

23:00     „Мръсния Хари” – екшън с Анди Робинсън, Клинт Истууд

00:45     Новините

01:30     Запазено за жени

02:30     А група: Видима – ЦСКА

04:30     А група: Литекс – Пирин

06:30     90210 – eп19

Неделя, 15 август

07:00     Легионът на супергероите – с1, еп3, 4

08:00     Новините

11:00     Запазено за мъже – най-доброто

12:00     „Мръсния Хари” – екшън с Анди Робинсън, Клинт Истууд

14:00     90210 – eп20

15:00     Парична клопка – еп10

16:00     „Голямото завръщане” – комедия с Шърли Маклейн, Джоан Колинс, Елизабет Тейлър

18:00    А група: Славия – Берое

20:00     Новините

21:00    А група: Черноморец – Левски

23:00     „Призрачен кораб” – ужаси с Гейбриъл Бърн, Рон Елдард, Айзая Уошингтън, Джулиана Маргулис

00:45     Новините

01:30     Запазено за мъже

02:30     А група: Славия – Берое

04:30     А група: Черноморец – Левски

06:30     90210 – eп20