ЦСКА – Пирин Балканстрой и Левски Волей – Арда на живо онлайн

ЦСКА-Пирин Балканстрой и Левски ВолейАрда във волейболните срещи по БНТ

В четвъртък ЦСКА и Пирин Балканстрой се изправят един срещу друг в среща от националната волейболна Суперлига. Двата отбора играха финалните плейофи за шампионската титла през миналия сезон. През настоящия сезон също играят важна роля в първенството, въпреки промените в съставите. ЦСКА се лиши от услугите на трансферираните в чужбина Филип Майо, Теодор Тодоров, Ясер Портуондо. От състава липсва и контузеният Теодор Салпаров, но тримата от старата гвардия – Евгени Иванов, Ивайло Стефанов и Николай Иванов са сериозна гаранция за успех във всеки мач от първенството. Пирин също е различен от миналата година. В отбора вече не са националите Николай Пенчев и Константин Митев, диагонала Горбатков, но пък се утвърдиха новите национали Светослав Гоцев и Костадин Гаджанов. Мачът обещава интрига и е почти сигурно, че няма да се реши в три гейма. Така че в залата на 4-ти километър ще бъде повече от интересно! Гледайте срещата на 3 ноември от 17:25 часа само по БНТ Свят и БНТ2.

Ден по късно, на 4 ноемврие интригуващият сблъсък Левски Волей -Арда. Мачът е в зала Сиконко в Люлин, а сините вече изглеждат по- сигурни след победата срещу Габрово с 3:1. Гостите от Кърджали все още показват липса на обиграност, а опитните Нешев и Митев не са във форма. Въпреки това срещата е интересна, защото многото млади играчи от двете страни на мрежата са предпоставка за игра на приливи и отливи. Игра, при която дребни лъкатушения могат да насочат мача в непредсказуема посока. Левски Волей – Арда – 4 ноември 17:25 часа по БНТ Свят и БНТ2!