Валенсия – Барселона на живо от Sport+HD

Спорт на живо от българските телевизии на 22 октомври 2016 г., събота

05.30 – F+ – Пряко: Мото: AUSTRALIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX – квалификация в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)

06.30 – F+ – Пряко: Мото: AUSTRALIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX – четвърта свободна тренировка в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)

07.10 – F+ – Пряко: Мото: AUSTRALIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX – квалификация в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)

08.05 – F+ – Пряко: Мото: AUSTRALIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX – квалификация в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)

10.55 – БНТ HD – Световна купа по ски алпийски дисциплини. гигантски слалом /жени/, І манш – – пряко предаване от Зьолден /Австрия/

12.00 – Sport+HD – Пряко: Мото: 2016 QBE Insurance Australian FIM Speedway Grand Prix (FIM Speedway World Championship 2016)

13.00 – F+ – Пряко: Тенис: Kremlin Cup by Bank of Moscow – Москва, Русия – финал (WTA Premier 2016)

13.55 – БНТ HD – Световна купа по ски алпийски дисциплини. гигантски слалом /жени/, ІІ манш – – пряко предаване от Зьолден /Австрия/

14.00 – Нова телевизия – Тенис, на живо: Григор Димитров – Хуан Мартин дел Потро /полуфинал, Стокхолм Оупън 2016/

14.30 – Диема Спорт 2 – Футбол: АФК Борнемут – Тотнъм Хотъспър, мач от английската Висша Лига, директно

15.00 – Диема Спорт – Футбол: Ботев Пловдив – Черно море, мач от Първа професионална лига, директно

15.30 – F+ – Пряко: Тенис: European Open – Антверпен, Белгия – I полуфинал (2016 ATP WORLD TOUR 250)

16.15 – Евроспорт 2 – Футбол, Бундеслига: Инголщадт – Борусия Д, пряко

17.00 – Диема Спорт 2 – Футбол: Арсенал – Мидълзбро, мач от английската Висша Лига, директно

17.00 – F+ – Пряко: Тенис: European Open – Антверпен, Белгия – II полуфинал (2016 ATP WORLD TOUR 250)

17.00 – Нова Спорт – Футбол: Бристъл Сити – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, директно

17.15 – Sport+HD – Пряко: Футбол: Валенсия – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17, В паузата: Коментарно студио)

17.30 – Диема Спорт – Футбол: Левски – Берое, мач от Първа професионална лига, директно

18.00 – БНТ HD – Волейбол. Марица – Дрита /Косово/ – среща от Шампионската лига /жени/ – пряко предаване от з. „Колодрума“, Пловдив

19.00 – RING – ПРЯКО. Италия, Серия А. Сампдория – Дженоа

19.30 – Евроспорт 2 – Футбол, Бундеслига: Байерн – Борусия М, пряко

19.30 – Диема – Футбол: Ливърпул – Уест Бромич, мач от английската Висша Лига, директно

19.30 – F+ – Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ – Депортиво /Алавес/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)

20.00 – Диема Спорт – Футбол: Лудогорец – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, директно

20.00 – Нова Спорт – Футбол: Нотингам Форест – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, директно

20.45 – Диема Спорт 2 – Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на САЩ, директно

21.45 – RING – ПРЯКО. Италия, Серия А. Милан – Ювентус

22.00 – Диема Спорт 2 – Професионален Бокс: Международна галавечер в Бирмингам, Великобритания, директно

22.00 – Sport+HD – Пряко: Футбол: Сао Пауло – Понте Прета (Бразилско първенство, сезон 2016)

00.30 – Sport+HD – Пряко: Футбол: Америка /Минейро/ – Атлетико /Параненсе/ (Бразилско първенство, сезон 2016)

Виж Диема спорт

Виж Диема спорт HD

Виж Диема спорт 2

Виж Диема спорт 2 HD

Виж Диема

Виж RING

Виж Нова спорт

Виж TV+/Sport+HD – Спорт Плюс

Виж F+

Виж Sport+HD

Виж Eurosport 2

Виж БНТ HD

Спорт на живо: тук, тук, тук и тук